zapisz się online
Menu

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa Skinshooter Mezodoctor to bezbolesny i bezinwazyjny zabieg stymulujący odnowę skóry. Bazą sukcesu mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE firmy KLAPP jest zachodzący podczas jej wykonywania proces elektroporacji, który umożliwia dostarczenie do głębokich warstw skóry składników biologicznie czynnych bez uszkodzenia błon komórkowych.  Przeprowadzane badania kliniczne wykazały dużą skuteczność w zakresie wprowadzania składników nieinwazyjną metodą – bez użycia igły.

Wykonywanie zabiegów przy wsparciu mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE marki KLAPP daje możliwość szybkiej poprawy stanu skóry. Pełni ona funkcję „środka dopingującego ”, pobudzającego procesy naprawcze i regeneracyjne. Efekty osiągane tą drogą są długotrwałe, bowiem źródłem sukcesu pielęgnacyjnego jest zarówno oddziaływanie bezpośrednio na głębokie warstwy, ale przede wszystkim z dużą precyzją opracowane w technologii high-tech składniki aktywne.

Koktajle wykorzystywane podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej to często szeroka gama składników aktywnych o dużej koncentracji, wysokiej aktywności biologicznej i co najważniejsze-gwarantowanej czystości farmaceutycznej oraz czystości pod względem substancji zapachowych, barwiących, środków konserwujących, parabenów, PEG oraz olejów mineralnych. Co ważne zostały przetestowane dermatologicznie.

W ofercie zabiegowej występuje 6 rodzajów serum:

FINE SKINE TREATMENT – kuracja oczyszczająca, stosowana w celu uzyskania delikatnej i czystej cery.

EYE &SESITIVE ZONES TREATMENT – kuracja wygładzająca, stosowane w celu wygładzenia zmarszczek w okolicach oczu, zmniejszenia obrzęków, wzmocnienia delikatnej tkanki, redukcji teleangiktazji (rozszerzonych naczynek).

EVEN LIGHT TREATMENT – kuracja napinająco-rozjaśniająca, stosowana w celu uzyskania promiennej i sprężystej skóry o równomiernym kolorycie.

REDBUILD 30+ TREATMENT – kuracja odbudowująca, stosowana w celu pobudzenia syntezy kolagenu i poprawy gęstości skóry po 30 roku życia.

CELL BOOST 40+ TREATMENT – kuracja energetyzująca, stosowana w celu odżywienia i ujędrnienia skóry po 40 roku życia.

RESTRUCTURE 50+ TREATMENT – kuracja lipdowa, wypełniająca, stosowana e celu odbudowy skóry po 50 roku życia.

 

Przy doborze rodzaju zabiegów i technik ich wykonania należy pamiętać, że nie wszystkie klientki chcą decydować się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Niepowtarzalną zaletą zastosowania oferowanej przez firmę KLAPP mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE w kosmetyce jest jej bezpieczeństwo i wykluczenie konieczności przerwania ciągłości naskórka. Co bardzo ważne, nie łączy się ona z ryzykiem powikłań podobnym do zabiegów chirurgicznych. To niepodważalny argument przemawiający za wyborem tego rodzaju zabiegu w procesie pielęgnacji, profilaktyki, a nawet wsparcia leczenia dermatologicznego.

 

- 1 zabieg twarz, szyja i dekolt  - 249 zł

- 1 zabieg biust  - 249 zł

ZAPYTAJ O ATRAKCYJNE PAKIETY ZABIEGOWE

Cena: 249 zł

  • Facebook
  • Youtube

99% pozytywnych opinii, Zobacz jak nas oceniają!

Kliknij tutaj