zapisz się online
Menu

O nas

Lusowski Zdrój SPA BY NATURE

JAK NAS OCENIAJĄ NASI KLIENCI - ZOBACZ

 Dziękujemy za wszystkie opinie –  te wyłącznie miłe dla nas oraz te krytyczne, które pozwalają nam doskonalić nasze usługi

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy ośrodkiem spa & wellness z basenem propagującym zdrowy styl życia.

CO ROBIMY

Oferujemy usługi profilaktyki zdrowia z naciskiem na zdrowe żywienie, upiększanie oraz naukę pływania.

NASZA SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w zdrowym odchudzaniu oraz modelowaniu sylwetki.

NASZE PODSTAWOWE ZASADY DZIAŁANIA

  1. Troskliwie doradzamy naszym Klientom i opiekujemy się nimi podczas całego procesu terapii.
  2. Zapewniamy naszym Klientom maksymalny spokój i komfort podczas korzystania z naszych usług.
  3. Dajemy Klientom więcej niż oczekują, staramy się wyprzedzać ich oczekiwania.

CO NAS WYRÓŻNIA

  1. Posiadamy w jednym miejscu pełną infrastrukturę niezbędną do skutecznego prowadzenia profilaktyki zdrowia oraz zabiegów upiększających (basen, gabinety spa, sala do ćwiczeń).
  2. Bezpośrednie otoczenie kojącej natury (las, jezioro, szlaki rekreacyjno-treningowe).
  3. Atmosfera odprężenia, która nie kłóci się z najwyższym poziomem obsługi Klienta i naszą mobilizacją na rzecz ciągłego doskonalenia naszych usług.

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

Chcemy, aby osoby niepełnosprawne czuły się lepiej i osiągały więcej, dlatego wspieramy ich rehabilitację. Podejmujemy inicjatywy non profit na rzecz profilaktyki zdrowia.

 

Z natury bierzemy, z natury dajemy to, co najlepsze…

czemu doskonale sprzyja lokalizacja Lusowskiego Zdroju – malownicza natura okalająca Jezioro Lusowskie objęte strefą ciszy. Idealne warunki, aby uwolnić się od wielkomiejskiego zgiełku i stresu.

Naszym Klientom oferujemy pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało z użyciem naturalnych kosmetyków marki Decleor i Salco au Naturel, które pomogą odzyskać lepsze samopoczucie i wydobyć naturalne piękno, zabiegów wyszczuplających i ujędrniających z użyciem sprzętu Hi-Tec a także terapię manualną narządu ruchu, w tym osteopatię, aby pozbyć się dokuczliwych napięć i bólu.

W ramach spa otwartego proponujemy skorzystanie z basenu rekreacyjnego oraz sauny, oferujemy również możliwość uczestniczenie w wielu zajęciach ruchowych w sali i na wolnym powietrzu. Cyklicznie organizujemy warsztaty z zakresu umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Naszą ofertę kierujemy również do firm pragnących zadbać o swoich pracowników, które chciałyby skorzystać z kompleksowego pakietu usług szkoleniowo-rekreacyjnych, jaki możemy ustalić indywidualnie i dopasować do specyficznych potrzeb Klienta. Poza częścią basenowo-saunową, do dyspozycji Firm oddajemy salę wielofunkcyjną z wyposażeniem dostosowanym do przeprowadzania spotkań, szkoleń i prezentacji (stałe łącze internetowe, sprzęt multimedialny).

Jeżeli pragniecie Państwo na bieżąco być informowani o naszej ofercie, prosimy o rejestrację w Newsletterze Lusowskiego Zdroju.

NASZ BASEN

ma wymiar 6 m x 13 m oraz głębokość od 90 do 130 cm. Specjalnie zaprojektowana płytka strefa gwarantuje dzieciom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Woda basenowa jest podgrzewana dla najmłodszych do 32 stopni C a jej dezynfekcja odbywa się przy użyciu wysoko oczyszczonego chloru, przez co jest on ledwie wyczuwalny w powietrzu i na skórze po kąpieli. Dodatkowo, woda w basenie jest dezynfekowana za pomocą specjalnych lamp UV, przez co dawka chloru może być utrzymywana na niskim poziomie bez uszczerbku dla jakości dezynfekcji. Zależy nam, aby dbać o czystość oraz zdrowie naszych klientów, dlatego woda w basenie jest filtrowana 24 godziny na dobę.

Oferta

  • Facebook
  • Youtube

Odchudzanie Krio&Karbo !

Kliknij tutaj