zapisz się online
Menu

Zespół

Natalia Kędziora    Fizjoterapeutka

DSCN3591 — kopia

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Moją specjalnością są masaże przeciwbólowe kręgosłupa, bóli migrenowych oraz przeciwobrzękowe. W kręgu moich zainteresowań znajduje  się problematyka zdrowotna kobiet ciężarnych, a przede wszystkim możliwości podejmowania przez nie aktywności fizycznej korzystnie wpływającej na przebieg ciąży.  Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, dużą wagę przywiązuję do aktywnego trybu życia oraz zdrowego odżywiania się. Swój wolny czas poświęcam na doskonalenie i poszerzanie zdobytej wiedzy  z zakresu fizjoterapii.


 

Maria Klimasek   Kosmetolog estetyczny

zdjecie-m-klimasek

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale studiów edukacyjnych o specjalizacji Socjoterapia i Promocja Zdrowia. Moje pasje są więc zróżnicowane – psychologia, ale przede wszystkim nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna. Dlatego od ponad 10 lat nieustannie zdobywam doświadczenie w tej dziedzinie, poszukuję  innowacyjnych rozwiązań i podnoszę swoje kwalifikacje, wykorzystując je w  indywidualnym doborze zabiegów. Nie spoczywam na laurach, więc od lat uczestniczę w wielu krajowych szkoleniach, kongresach i konferencjach naukowych. Posiadam  liczne certyfikaty z zakresu zaawansowanej pielęgnacji skóry problematycznej ze skłonnością do trądziku, przebarwień, wiotkości i teleangiektazji. Wykonuję zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry problematycznej z wykorzystaniem peelingów medycznych, kosmeceutyków i mezoterapii igłowej, modelowania sylwetki oraz walki z cellulitem z wykorzystaniem nowoczesnych technologii endodermomasażu, fali radiowej,  karboksyterapii oraz mezoterapii igłowej. Swoje zainteresowanie psychologią wplatam  w codzienną pracę z Pacjentami, starając się zapewnić im w gabinecie komfort i poczucie spełnienia. Moja prywatną pasją jest fotografia sportowa, dziecięca i uchwycenie dzięki niej piękna natury. Uwielbiam podróże w niezwykłe zakątki świata i poznawanie różnorodnych kultur.


Paulina Chyćko    Kosmetolog

foto-p-chycko-male

Studiowałam kosmetologię w Lublinie, aktualnie kontynuuję naukę w tej dziedzinie w Poznaniu, pracując na stanowisku kosmetologa już od drugiego roku studiów. Kosmetologię uważam za naukę dynamicznie rozwijającą się, co daje mi możliwość ciągłego rozwoju własnych umiejętności oraz poszerzania wiedzy z tej dziedziny. Moją pasją jest analityka, inspiruje mnie chemia kosmetyku a moim marzeniem jest prowadzić własną produkcję naturalnych kosmetyków. To w przyszłości! Obecnie spełniam się jako kosmetolog i cieszę się ze zgromadzonego już doświadczenia, które nauczyło mnie przede wszystkim indywidualnego podejścia do każdego klienta i niestandardowego rozwiązywania  problemów. Mam także inną pasję i doświadczenie zawodowe – przez długie lata pracowałam jako brafitterka, dzięki czemu mogę niestandardowo poszerzać moją pomoc w pielęgnacji biustu. Lubię otaczać się ciekawymi ludźmi oraz nie lubię nudy, co wiążę się z moim hobby jakim jest fireshow oraz podróże. Lubię być aktywna fizycznie – to dodaje mi siły oraz pomaga myśleć w nietuzinkowy sposób.


Karolina Bartczak   Dietetyk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Ukończyłam również studia podyplomowe z Psychoonkologii Klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem autorką wielu artykułów o tematyce żywieniowej, prowadzi również wykłady dla Pacjentów. Cały czas uczę się, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Współpracuję z Fundacjami, m.in. Fundacją Insulinooporność, Fundacją „Dobrze Że Jesteś”, które wspierają Pacjentów podczas choroby. Pracuję z Pacjentami z nadwagą oraz otyłością, cierpiącymi na zaburzenia hormonalne, metaboliczne, autoimmunologiczne, choroby onkologiczne, choroby układu pokarmowego i wiele innych jednostek chorobowych. Prywatnie pasjonuję się sportem i oczywiście dobrym  jedzeniem.


Damian Słowiński    Fizjoterapeuta

Damian Słowiński - Kopia

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Uczestniczę w licznych kursach podyplomowych i konferencjach dotyczących nowoczesnych technik rehabilitacyjnych. Zajmuję się głównie fizjoterapią ortopedyczną oraz sportową. Na co dzień pracuję z pacjentami pooperacyjnymi oraz pourazowymi (endoprotezoplastyka stawów, rekonstrukcja więzadeł, artroskopia, stany przeciążeniowe, tendinopatie, zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, dyskopatie). Szczególne zainteresowania to leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa w oparciu o trening stabilizacji centralnej oraz medycyna sportowa. Każdy pacjent to dla mnie inna historia, inny przypadek, dlatego najważniejsze w mojej pracy jest indywidualne i kompleksowe podejście.


Weronika Smolibocka    Instruktor fitness, trener personalny

W Smolibocka

Jestem studentką fizjoterapii oraz dyplomowaną instruktorką fitness. Przez cały czas wzbogacam swój warsztat poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konwencjach oraz maratonach fitness. W Lusowskim Zdroju SPA BY NATURE spełniam się zawodowo prowadząc treningi indywidualne, zajęcia zdrowy kręgosłup, shock trening oraz aqua fitness. Pracuje również jako recepcjonistka gdzie zawsze służę pomocą. Moje hobby to aktywne spędzanie wolnego czasu, rower, bieganie, długie spacery. Moją motywacja do dalszych działań są ludzie. Kontakt z klientem jest dla mnie najważniejszy, zawsze pomogę , doradzę.


Agnieszka Muszyńska  Instruktor fitness

unnamed

Jestem osoba niezależną, pozytywnie nastawioną do życia. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Potrafię zrozumieć ludzi i podtrzymać ich na duchu. Moją największa pasją jest sport. Aktywność fizyczną rozpoczęłam już od najmłodszych lat, trenowałam też do biegu na długie dystanse. Ukończyłam szkołę o profilu sportowym gdzie trenowałam koszykówkę. W latach 2009/10 moja drużyna, zdobyła III i IV miejsce w Finale Rejonu Poznań-Wschód. Od kilku lat zaczęłam interesować się brażą fitness. Moim marzeniem było zostać Instruktorem Fitness, spodobało mnie się pomaganie ludziom i przekazywanie im pozytywnej energii. Moje marzenie zaczęłam wdrażać w życie i obecnie jestem Dyplomowanym Instruktorem Fitness. Dzięki tej pracy spełniam się zawodowo, a w dodatku pomagam ludziom w dążeniu do określonego celu poprzez instruktaż i motywację. Jestem miłośniczką treningu wzmacniającego i siłowego, poprawiającego kondycję oraz wygląd sylwetki. Ćwiczę z nastawieniem, że robię to także dla siebie. Planuję w przyszłości zostać nauczycielem wychowania fizycznego.

Moje motto: Wyznacz swoją drogę do sukcesu!

Bartek Baryza    Instruktor aqua fitness

zdjęcie B Baryza

Instruktor Aqua Basic i Aqua Gimnastyki.  Student Pedagogiki – edukacja elementarna i wychowanie fizyczne.  Uwielbiam pracę z ludźmi w każdym wieku. Trenowałem lekkoatletykę, biegi średnie i długie, uwielbiam piłkę nożną i wszelkie sporty drużynowe.


Kamil Kolecki     instruktor, trener personalny

foto kolecki kamil

Ukończyłem Akademię wychowania Fizycznego w Poznaniu na wydziale Wychowania Fizycznego ze specjalizacją wychowanie fizyczne w grupach dyspozycyjnych. Moją pasją jest indywidualna współpraca z klientem, dlatego ukończyłem specjalistyczny kurs trenera personalnego. Od dziecka moim zamiłowaniem jest piłka nożna i w czasie wolnym czynnie trenuję i gram w drużynie Mawit Lwówek. Uwielbiam pracę z dziećmi, współpracuję ze szkołą Futbolu Luboń, gdzie prowadzę treningi młodych miłośników futbolu oraz uczestniczę w obozach wyjazdowych.


Paula Fiącek   Recepcjonistka

Paula - Kopia

Jestem studentką trzeciego roku Bezpieczeństwa Narodowego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odkąd tylko pamiętam starałam się prowadzić jak najbardziej aktywny tryb życia- pływanie po dziś dzień jest jedną z moich pasji, pomagającej mi odprężyć się ale przede wszystkim w odpowiedni sposób zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Do moich zainteresowań dołączyło również zdrowe odżywianie. W Lusowskim Zdroju pracuję jako recepcjonistka, co pozwala mi na nieustanny kontakt z ludźmi, z czego czerpię radość i chęć do pracy.


 Magdalena Hybiak    Specjalista ds. Administracji / Recepcjonistka

Magdalena Hybiak - Kopia

Jestem studentką kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Kosmetologia jest dla mnie nie tylko obszarem studiów, ale także moją pasją. Z ogromną ciekawością śledzę najnowsze osiągnięcia tej dziedziny nauki, a swoje spostrzeżenia i wiedzę przelewam na strony mojej pracy magisterskiej. Cieszę się, iż jako kosmetolog mogę przyczynić się do poprawy wyglądu i samopoczucia innych ludzi. Wierzę w holistyczne działanie kosmetologii oraz jej terapeutyczną moc. W życiu cenią sobie dobry kontakt z ludźmi, dlatego aktualnie spełniam się jako recepcjonistka. Bardzo lubię podróżować. Nie potrafię żyć bez samochodu, dobrej kawy, mojego wiernego psa Clavina i królika Leona.

Oferta

  • Facebook
  • Youtube

Odchudzanie Krio&Karbo !

Kliknij tutaj