Osobista dedykacja nada Twojemu zaproszeniu intymnego charakteru, będzie ono przez to niepowtarzalne. Wpisz ją w specjalnie przygotowanym polu widocznym natychmiast po wyborze usługi. Jeżeli nie czujesz w danym momencie inspiracji, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wzorów… Pamiętaj proszę, że w przypadku braku osobistej dedykacji, na Twoim zaproszeniu będzie widoczny standardowy, bardzo ogólny tekst.

Prezentowy Box będzie idealnym dopełnieniem Zaproszenia do SPA, czyli vouchera. Oprócz eleganckiego zaproszenia, możesz do niego zmieścić nawet dwa kosmetyki lub akcesoria z naszego sklepu i w ten sposób podarować piękny, aromatyczny prezent. Format boxu pojawi się natychmiast po wyborze usługi (wybierz rodzaj zaproszenia). Na tej samej stronie pojawi się także wybór kosmetyków.

To bardzo proste. Zapłać za voucher online przelewem lub kartą płatniczą oraz zdecyduj, czy chcesz odebrać go osobiście czy też za pośrednictwem kuriera. Przesyłka jest nadawana natychmiast po otrzymaniu płatności, korzystniej jest więc uiścić opłatę przy pomocy karty płatniczej. Opłata kurierska wynosi 13,9 zł. Wszystkie zakupy od 390 zł są premiowane bezpłatną przesyłką kurierską.

Termin realizacji zakupionego vouchera (na konkretny zabieg lub kwotowego) wynosi 90 (dziewięćdziesiąt) dni. Po tym terminie zakupiony voucher traci swoją ważność a Sprzedawca nie jest zobowiązany do wykonania usługi wskazanej w Zamówieniu, bądź do wykonania usługi na kwotę, na jaką opiewał zakupiony voucher kwotowy. Warto więc nie zwlekać z wykorzystaniem tak wspaniałego upominku!

To zależy od osoby, która podarowuje voucher do spa. To właśnie ona decyduje, czy jej podpis będzie widniał na zaproszeniu, oraz czy wręczy voucher osobiście, czy też zechce, by był on wysłany pod wskazany adres.

To także zależy od osoby, która podarowuje voucher do spa. Zaproszenie, a w nim osobista dedykacja,  może zostać wysłane przez nas wprost do obdarowanej osoby, może je także przekazać osobiście obdarowujący. Ty tu rządzisz !

Wypisane przez nas zaproszenie do spa (voucher) nie jest tradycyjnie rozumianym zaproszeniem imiennym. Ma ono unikatowy numer i przez to jest jedyną podstawą do zrealizowania w naszym spa zakupionej usługi. Jeżeli obdarowana osoba nie zechce z niego skorzystać i zechce przekazać go komuś innemu, jest to jej wybór, który my szanujemy. Należy jednak pamiętać, że usługa zostanie zrealizowana tylko raz, właśnie na podstawie okazanego w naszym spa vouchera.

Tak. Jest to możliwe w ciągu 14 dni od daty zakupu. Zachęcamy do zapoznania się w tej mierze z naszym regulaminem, który szczegółowo opisuje takie sytuacje.

Jeżeli zakupiony voucher wskazuje konkretną usługę, może zostać wykorzystany jedynie na tę usługę. Chcąc podarować większą swobodę wyboru, warto zakupić voucher kwotowy, który pozwala na zakup wszystkich usług oferowanych w naszym spa, nie tylko tych oferowanych w sklepie internetowym. Tym samym, voucher nie może zostać zrealizowany na usługi poza ofertą spa.

Przesuń do góry