Zapisy online

EQUILIBRE

219 zł

czyli pielęgnacja równoważąca  i normalizująca

Dla każdego wieku i dla wszystkich rodzajów skór, które potrzebują zrównoważenia.

Zabieg ten ma za zadanie zwalczać zmiany w płaszczu hydro-lipidowym ze względu na zaburzenia hormonalne, zaburzenia trawienia i inne zaburzenia wewnętrznej równowagi.

Po tym zabiegu możesz nałożyć makijaż i już za chwilę dzielić się ze światem swoim promiennym wyglądem! Gwarantowany świetny, naturalny efekt dzięki zabiegowi, który nie zajmie więcej niż 50 minut.

Cera tłusta ma kolor ziemisty, zazwyczaj jest dość gruba, a jej powierzchnia błyszcząca. Widoczne są na niej rozszerzone pory z zaskórnikami, jest słabo ukrwiona i towarzyszą jej zmiany trądzikowe oraz skłonność do wyprysków. Aby poprawić jej wygląd Phyt’s opracował zabieg EQUILIBRE na bazie olejów: z pestek słonecznika, orzechów laskowych, kiełków pszenicy, palmowego; tymianku, cyprysu, majeranku, cynamonu, mięty pieprzowej, glinki białej. Zabieg ten balansuje łojotok, nawilża, rozjaśnia i detoksykuje skórę.

100% wszystkich składników ma pochodzenie naturalne, od 10% do 96% zawartych składników w poszczególnych w ampułkach setu pochodzi z rolnictwa ekologicznego. Produkcja podlega procesowi kontroli. Poświadczona certyfikatem przez Bureau Veritas Ceryfication 92046 Paris – La Defense. Dostępne na www.qaliete-france.com.

Sprawdź także
Przesuń do góry