Hammam

Cena dla dwojga 719zł
NOWOŚĆ

Zabieg silnie eksfoliujący i detoksykujący, wywodzący się z kultury Wschodu, jest dogłębnym oczyszczeniem ciała przynoszącym także ukojenie dla zapracowanego umysłu. Terapia opiera się na naturalnych składnikach, przeznaczona dla każdego typu skóry.

Rytuał rozpoczynamy dokładnym umyciem całego ciała specjalnym mydłem savon noir przy użyciu rękawicy Kessa, którą klient będzie mógł wykorzystać także podczas kąpieli w swoim domu, po czym ma miejsce zabieg rassoul w łaźni rzymskiej, czyli nałożenie na całe ciało glinki. Zwieńczeniem rytuału jest kojący masaż całego ciała.

SAVON NOIR –aplikowane na ciało za pomocą rękawicy Kessa naturalne mydło wykonane z czarnych oliwek; działa zmiękczająco i złuszczająco, zmniejsza stany zapalne i świąd wywołany przesuszeniem.

GLINKA GHASSOUL nakładana w łaźni rzymskiej – marokańska glinka bogata w związki krzemu i magnezu oraz potas, wapń, żelazo, glin, miedź, lit i cynk. Przywraca skórze świeżość i równowagę biologiczną, działa wzmacniająco i uelastyczniająco. Podczas pobytu w łaźni delikatnie zasycha na ciele wywołując peelingujący efekt, po czym jest zmiękczana przy użyciu pary wodnej i spłukiwana przed opuszczeniem łaźni.

OLEJ MAKADAMIA na którym wykonywany jest masaż całego ciała – ma budowę bardzo bliską strukturze ludzkiej skóry, bogaty w witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe, lecytynę i skwalen. Stosowany także wspomagająco w przypadku leczenia blizn, oparzeń i drobnych ran.

Czas trwania całego rytuału około 2, 5 godziny. Po skończonym rytuale koniecznie relaks w naszym ogrodzie zimowym.

Sprawdź także
Przesuń do góry