Centrum Nauki Pływania LUSEK rusza z nową usługą dedykowaną maluszkom w wieku 3-12 miesięcy. Od września  2023 r. dzieci w tym wieku wraz ze swoimi opiekunami będą mogli uczestniczyć w zajęciach grupy START.

Jest to nasza odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy nie są jeszcze gotowi przystąpić do zajęć oswajania z wodą. Wolą, żeby ta przygoda miała na początku więcej relaksującej zabawy niż konkretnej dydaktyki, jaka jest integralną częścią klasycznych zajęć OZW, które dla niektórych mogą wydawać się zbyt dużym wyzwaniem.

Coś jak zabawa w duuuuuużej wannie. Tylko że bez piany 🙂

Instruktor prowadzący dobierze zabawy i ćwiczenia, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości wszystkich dzieci w grupie, żeby żaden z uczestników nie nudził się i żeby wykonywane zadania były wyłącznie przyjemnością – wszyscy powinni czerpać w tym czasie przede wszystkim radość i korzyści związane z przebywaniem w wodzie z opiekunem w grupie rówieśniczej. Opiekunowie będą także mogli przekonać się, czego można się spodziewać po zajęciach oswajania z wodą niemowląt, jeżeli już będą na nie gotowi. Warto też wspomnieć, że zajęcia w grupie START będą wzbogacone o wiele  elementów terapeutycznej metody Halliwick. Więcej na ten temat możecie poczytać TU

Zapraszamy!