Szanowni Rodzice i Opiekunowie.

Z przyjemnością informujemy, że 9 marca 2020 r. rozpoczynamy I etap akcji Mokra peleryna®. W poprzednim sezonie cieszyła się ona dużym zainteresowaniem i akceptacją uczestników ale i rodziców. W połączeniu z kursem nauki pływania pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa w czasie przebywania nad wodą. Ponieważ zbliżają się wiosna i lato, sprawa ta staje się coraz bardziej istotna.

W trakcie zajęć, nasi instruktorzy opowiedzą i pokażą dzieciom jak zachować się w sytuacjach zagrożenia w wodzie. Innymi słowy uczestnicy przekonają się, że sama umiejętność pływania nie wystarczy żeby dać sobie radę w wodzie po przypadkowym, nagłym wpadnięciu do niej a my dostarczymy wiedzy i pozwolimy zdobyć doświadczenie aby zwiększyć szanse wyjścia bez szwanku z takiej sytuacji.

6 kwietnia rozpoczniemy II etap a 17 maja 2020 r. odbędzie się finał akcji Mokra peleryna®. Wspomnieć należy ponadto, że udział w dwóch etapach i finale akcji  Mokra peleryna®, oraz uczestnictwo w zawodach pływackich 7 czerwca 2020 r., pozwoli ubiegać się o Puchar Lusowskiego Zdroju. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej Lusowskiego Zdroju.