Nasze prośby o dobrą pogodę zostały wysłuchane, aż za bardzo 😉
Z racji tego, że weekend zapowiada się bardzo upalnie, postanowiliśmy, że przesuwamy rozpoczęcie Pikniku na godzinę 16:00, a Zawody Pływackie rozpoczną się o 15:30.
Starty odbędą się więc w następujących godzinach:
🦊15.30-15.50 – I grupa – 4-5l.
🦊15.50-16.10 – II grupa – 6-7l.
🦊16.10-16.30 – III grupa – 8-9l.
🦊16.30 – 16.50 – IV grupa – 10l. i więcej.
To decyzja kierowana troską o nasze i Wasze zdrowie, uznaliśmy, że tak będzie bezpieczniej. Popołudniu budynek daje więcej cienia 🙂
🍦🥤💧Oprócz tego, na ogrodzie będą przygotowane dodatkowe dwie strefy cienia i zraszacz – kurtyna wodna. Foodtruck zapewni zimne lemoniady i lody, a od nas w każdym momencie będziecie Państwo mogli dostać darmową wodę niegazowaną.
Wracamy do przygotowań, do zobaczenia!

 

Prosimy o przyjście 15 minut przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia konkurencji.

 

Przepisy techniczne:

  1. Zawodnicy z grup I, II pokonują dystans 13m (jedna długość basenu) stylem dowolnym z możliwością korzystania z przyboru (deska, makaron).
  2. Zawodnicy z grupy III pokonują dystans 13m (jedna długość basenu) stylem dowolnym bez możliwości korzystania z przyboru.
  3. Zawodnicy z grupy IV pokonują dystans 26m (dwie długości basenu) stylem dowolnym bez przyboru.
  4. „Styl dowolny” oznacza: sposób pływania do wyboru.
  5. Wszyscy uczestnicy mogą wystartować ze stania, siedzenia na murku lub z wody, przy nawrocie konieczne jest dotknięcie ściany basenu. Sędzia kończy mierzyć czas z chwilą dotknięcia ściany basenu dowolną częścią ciała.

 

Wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani podczas Pikniku, po zakończeniu zawodów (medale dla wszystkich, pamiątkowe statuetki dla pierwszych trzech miejsc w grupie wiekowej, osobno dla dziewcząt i chłopców).

 

Zapisy na zawody w recepcji Lusowskiego Zdroju.

Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów do kibicowania.

Nie może Was zabraknąć!