Często zadawane pytania

Osobista dedykacja nada Twojemu zaproszeniu intymnego charakteru, będzie ono przez to niepowtarzalne. Wpisz ją w specjalnie przygotowanym polu widocznym natychmiast po wyborze usługi. Jeżeli nie czujesz w danym momencie inspiracji, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wzorów… Pamiętaj proszę, że w przypadku braku osobistej dedykacji, na Twoim zaproszeniu będzie widoczny standardowy, bardzo ogólny tekst.

Prezentowy Box będzie idealnym dopełnieniem Zaproszenia do SPA, czyli vouchera. Oprócz eleganckiego zaproszenia, możesz do niego zmieścić zestaw kosmetyków o wybranej linii zapachowej i w ten sposób podarować piękny, aromatyczny prezent. Format boxu pojawi się natychmiast po wyborze usługi (wybierz rodzaj zaproszenia).

To bardzo proste. Zapłać za voucher online przelewem lub kartą płatniczą oraz zdecyduj, czy chcesz odebrać go osobiście czy też za pośrednictwem kuriera. Przesyłka jest nadawana natychmiast po otrzymaniu płatności, korzystniej jest więc uiścić opłatę przy pomocy karty płatniczej. Opłata kurierska wynosi 13,9 zł. Wszystkie zakupy od 390 zł są premiowane bezpłatną przesyłką kurierską.

Termin realizacji zakupionego vouchera (na konkretny zabieg lub kwotowego) wynosi 5 miesięcy od daty zakupu. Po tym terminie zakupiony voucher traci swoją ważność a Sprzedawca nie jest zobowiązany do wykonania usługi wskazanej w Zamówieniu, bądź do wykonania usługi na kwotę, na jaką opiewał zakupiony voucher kwotowy. Warto więc nie zwlekać z wykorzystaniem tak wspaniałego upominku!

To zależy od osoby, która podarowuje voucher do spa. To właśnie ona decyduje, czy jej podpis będzie widniał na zaproszeniu, oraz czy wręczy voucher osobiście, czy też zechce, by był on wysłany pod wskazany adres.

To także zależy od osoby, która podarowuje voucher do spa. Zaproszenie, a w nim osobista dedykacja,  może zostać wysłane przez nas wprost do obdarowanej osoby, może je także przekazać osobiście obdarowujący. Ty tu rządzisz !

Wypisane przez nas zaproszenie do spa (voucher) nie jest tradycyjnie rozumianym zaproszeniem imiennym. Ma ono unikatowy numer i przez to jest jedyną podstawą do zrealizowania w naszym spa zakupionej usługi. Jeżeli obdarowana osoba nie zechce z niego skorzystać i zechce przekazać go komuś innemu, jest to jej wybór, który my szanujemy. Należy jednak pamiętać, że usługa zostanie zrealizowana tylko raz, właśnie na podstawie okazanego w naszym spa vouchera.

Tak. Jest to możliwe w ciągu 14 dni od daty zakupu. Zachęcamy do zapoznania się w tej mierze z naszym regulaminem, który szczegółowo opisuje takie sytuacje.

Jeżeli zakupiony voucher wskazuje konkretną usługę, może zostać wykorzystany jedynie na tę usługę. Chcąc podarować większą swobodę wyboru, warto zakupić voucher kwotowy, który pozwala na zakup wszystkich usług oferowanych w naszym spa, nie tylko tych oferowanych w sklepie internetowym. Tym samym, voucher nie może zostać zrealizowany na usługi poza ofertą spa.

Rodzaje voucherów i przykładowe dedykacje

Voucher do SPA w Lusowskim Zdroju Spa By Nature to wyjątkowy prezent dla Najbliższych. Sprawdź jak łatwo możesz go teraz zamówić! Dowiedz się więcej

Zaproszenie eleganckie

Zaproszenie do SPA BY NATURE
Dla Kingi i Damiana
na chwile relaksu i wytchnienia podczas Pakietu Para Para.
W podziękowaniu za kolejny rok współpracy
oraz z najlepszymi życzeniami na Święta Bożego Narodzenia.

Zaproszenie serce

Zaproszenie do SPA By Nature
dla Wspaniałej Żony
z okazji drugiej rocznicy ślubu
na niezapomniany rytuał upiększający dla…
prawdziwej królowej o nazwie Podarunek Kleopatry.

Zaproszenie świąteczne

Zaproszenie do SPA By Nature
dla Jana Nowaka
na chwile relaksu i wytchnienia podczas rytuału Man’s World.
W podziękowaniu za okazaną pomoc i Wielkie Serce

Pobyt w SPA to idealna okazja do zregenerowania sił witalnych. Na co dzień nie poświęcamy wielu myśli swojemu zdrowiu fizycznemu i psychicznemu, a to duży błąd. Jesteśmy w stanie być efektywni tylko wtedy, kiedy jesteśmy wypoczęci. Relaks jest zatem bardzo ważny dla naszego funkcjonowania, a odrobina luksusu należy się przecież każdemu. Z tej właśnie przyczyny voucher spa to jeden z najlepszych prezentów, jaki możesz podarować swoim bliskim. W ten sposób okażesz im troskę i zadbasz o ich potrzeby. Wszelkiego rodzaju zabiegi na twarz lub ciało, a nawet masaże, są nie tylko niezwykle pożyteczne z powodu swoich cech terapeutycznych; są także przyjemne i spodobają się nie tylko kobietom, ale i mężczyznom. Komu jeszcze przypadnie do gustu voucher do spa?

Podaruj SPA swoim bliskim

Z pielęgnacyjnego rytuału na ciało z pewnością ucieszyłaby się większość osób, które znasz. Taki rytuał to nie tylko wyraz troski o własne ciało ale i wypoczynek, który pozwala naładować siły na długi czas. To także wspaniała okazja do zacieśniania więzi z najbliższymi, tym bardziej gdy do SPA wybierzemy się z „drugą połówką” na podwójny zabieg. Wspólny odpoczynek jest przecież potrzebny każdej parze, szczególnie tej z wieloletnim stażem… Jest to więc także doskonały pomysł na prezent dla rodziców. SPA to w głównej mierze zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, ale nie tylko. Wypoczynek często wiąże się z wizytą w saunie lub pływaniem w basenie. Każdy znajdzie więc coś, co najbardziej przypadnie mu do gustu.

SPA na prezent

Spa na prezent to ciekawy upominek nie tylko dla rodziców, ale również dziadków, rodzeństwa czy przyjaciół. Taki podarunek będzie też najmilszym sposobem na niespodziankę dla naszej „drugiej połówki”. Voucher do spa dla dwojga z okazji rocznicy to prezent, który na pewno przypadnie jej do gustu, a skorzystają na tym dwie osoby. Zaproszenie do naszego SPA jest estetycznie zapakowane, możemy je wysłać pod dowolnie wskazany adres na terenie Polski, także za granicą. Pamiętaj proszę, że Zaproszenie do SPA BY NATURE może posiadać Twoją osobistą dedykację, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Voucher do SPA

Voucher do SPA to zaproszenie do Lusowskiego Zdroju Spa By Nature, czyli miejsca, które charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem i bardzo wysoką jakością oferowanych usług, o czym może przekonać się każdy Gość. Każdy bowiem traktowany jest w naszym SPA wyjątkowo, dzięki czemu może poczuć się dobrze już od pierwszych chwil pobytu.

Proponujemy zakup zaproszeń na konkretne zabiegi SPA, bądź kwotowych. Nasi klienci często kupują dla najbliższych także serię zabiegów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Zaproszenie do SPA BY NATURE to wspaniały prezent na wiele okazji, który bez wątpienia zostanie doceniony i pozostawi wspomnienie miłych chwil błogiego relaksu.

Podaruj swoim bliskim SPA!

20 minut drogi od Poznania
Przesuń do góry