Zapisy online

Mezoterapia igłowa cellulit i wyszczuplenie

359 zł

Mezoterapia igłowa, zwana lipolizą iniekcyjną. Wysoka skuteczność lipolizy iniekcyjnej sprawia,  że wystarczy zaledwie kilka zabiegów, aby wygląd newralgicznych partii ciała zmienił się na korzyść.

W rejony ciała, które chcemy odchudzić, a ściślej w tkankę tłuszczową,  wstrzykiwana jest  fosfatydylocholina lub L-karnityna, bądz też koktajl tych substancji połączonych z takimi składnikami jak: krzemionka organiczna ,oligoelementy, wyciąg z karczocha.

Fosfatodylocholina – to naturalnie występująca w organizmie substancja, powoduje rozpad trójglicerydów i ich wydalanie z organizmu. W mezoterapii fosfatydylocholina stanowi „spalacz” tłuszczu.  Rozbija depozyty tłuszczu działając jako detergent dla komórek tłuszczowych, w ten sposób sprawia, że stają się rozpuszczalne w wodzie i łatwo wydalane.

L-karnityna-jest niezbędna w procesie lipolizy. Ułatwia procesy metaboliczne nagromadzonego tłuszczu. Sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz wpływa  na napięcie i wygładzenie skóry.

Po przedostaniu się do tkanki tłuszczowej, fosfatydylocholina działa na komórki jak rozpuszczalnik. Pod wpływem substancji dochodzi do spalenia tłuszczu. Cząsteczki pochodzące z rozpuszczonych komórek tłuszczowych transportowane są do wątroby, gdzie są metabolizowane, a następnie wydalane z organizmu.

Do leczenia mogą być zakwalifikowane następujące obszary: uda, bryczesy, pośladki, boczki, kolana, brzuch.

CENA

  • wybrana partia ciała ze znieczuleniem 359 zł
  • pakiet 5 zabiegów 1499 zł  + znieczulenie miejscowe dla każdego zabiegu 20 zł

PYTAJ O PAKIETY WYSZCZUPLAJĄCE !

Sprawdź także
Przesuń do góry