Witamy Biznes w SPA!

Dzięki naszym atutom możemy zaproponować Państwu nie tylko zróżnicowaną ofertę rekreacyjno-konferencyjną, lecz także usługi pakietowe „skrojone” na potrzeby nowoczesnego biznesu dbającego o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników. Współpraca z partnerskim Pałacem Jaśminowym zdecydowanie wzbogaca naszą ofertę dla Państwa. Poniżej propozycje, które cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów biznesowych, jednak z przyjemnością dopasujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.

W uznaniu Twojej pracy…

To forma prezentu bożonarodzeniowego, podziękowania pracownikom za świetnie poprowadzony projekt albo w uznaniu ich wieloletniego wkładu w rozwój firmy, a jednocześnie zadbanie o ich zdrowie, dobre samopoczucie i świetny wygląd. Przygotujemy dla Państwa kilkugodzinny głęboko relaksujący program składający się z zabiegów w najlepszym spa w Poznaniu i okolicy, gala dinner w Pałacu Jaśminowym wraz z transferem i doskonały relaks po zabiegach w naszym ogrodzie zimowym oraz aromatyczny seans saunowy. Co jeszcze? A może po prostu doskonale relaksujące rytuały na ciało z lampką Kir Royal i pogawędkami na leżankach w ogrodzie zimowym? Nasi Klienci to uwielbiają… To wszystko w otoczeniu kojącej natury Jeziora Lusowskiego, bez potrzeby straty czasu i środków na odległe podróże. Nagrodą dla Państwa firmy będą naładowane nową energią „baterie” pracowników oraz ich wdzięczność za okazaną troskliwość.

Wellness korporacyjny

Może mieć wiele form, które zawsze służą jednej idei – profilaktyce zdrowia Państwa pracowników. Proponujemy więc:

  • dedykowane dla pracowników firmy ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną zajęcia w sali oraz na basenie (zarezerwowane godziny). Opcją jest wykupienie dla pracowników karnetów uprawniających do uczestniczenia w grupach otwartych;
  • instruktażowe edukacyjne spotkania z naszymi fizjoterapeutami (także w Państwa firmie), którzy pokażą jak dbać o zdrowie narządu ruchu i eliminować ból spowodowany nieprawidłową ergonomią;
  • warsztaty zdrowego żywienia poprowadzone przez naszego dietetyka, które zwrócą uwagę na najważniejsze aspekty codziennego odżywiania – niezdrowa dieta, nadwaga i otyłość osłabiają nie tylko kondycję, a także kreatywność, koncentrację i wydajność pracowników. Warsztaty te uświadomią znaczenie zdrowej diety oraz zmotywują do działania w kierunku zmiany stylu życia.

Biznes w SPA

Proponujemy inny wymiar budowania relacji z Państwa partnerem biznesowym. Zapraszamy na kameralne spotkania biznesowe odbywające się w niestandardowym otoczeniu luksusu i natury kojącym nadmiar stresu i adrenaliny… Zamiast garnituru miękki szlafrok, a rozmowy o rozwoju współpracy w aromatycznej saunie i na wygodnych leżankach w ogrodzie zimowym. Do tego catering przygotowany przez wyśmienitą kuchnię partnerskiego Pałacu Jaśminowego. To tylko jeden z możliwych scenariuszy. Chętnie dopasujemy go do Państwa potrzeb.

20 minut drogi od Poznania
Przesuń do góry