Basen dla niemowląt i dzieci

Niemowlęta i dzieci to nasi najważniejsi Klienci! Zapraszamy na basen w Centrum Nauki Pływania LUSEK w Lusowie koło Poznania. Tylko 20 minut od centrum Poznania znajdziecie Państwo kameralny basen, idealny do nauki pływania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym a także do zajęć dla niemowląt. Niemowlęta już od trzeciego miesiąca życia zapraszamy razem z rodzicami. Od czwartego roku życia dzieci podczas nauki w basenie przebywają już tylko z instruktorami – i świetnie sobie radzą! Zapraszamy na basen do Lusowskiego Zdroju SPA BY NATURE w Lusowie koło Poznania!

Stylowy i nowoczesny basen

Jeśli Szukasz spokojnego, kameralnego, stylowego i nowoczesnego basenu, w którym można doskonalić umiejętności pływackie pod czujnym i fachowym okiem instruktora, lub po prostu rekreacyjnie popływać w miłej atmosferze, do którego łatwo trafić i znajduje się niedaleko, to zapraszamy na basen w Lusowskim Zdroju SPA BY NATURE. Doskonała lokalizacja w okolicy Tarnowa Podgórnego i Poznania (około 20 minut od centrum) oraz kameralny charakter sprawiają, że jest to idealny basen dla niemowląt.

Ponadto parametry wody, temperatura powietrza i wody sprawiają, że zabawa na basenie niemowlakom kojarzy się tak pozytywnie jak codzienna kąpiel w domu. Właśnie niemowlęta i dzieci, to nasi najważniejsi Klienci. Maluchy z okolic Poznania, Tarnowa Podgórnego, Lusowa i sąsiednich miejscowości, wraz z Rodzicami uczęszczają tu na zajęcia oswajania z wodą. Od czwartego roku życia dzieci uczą się pływać, przebywając na basenie już tylko pod opieką instruktorów i świetnie sobie radzą.

Basen w Lusowskim Zdroju to wspaniałe miejsce dla niemowląt z okolic Poznania i Tarnowa Podgórnego.

20 minut drogi od Poznania
Przesuń do góry