SPA dla seniorów

Odprężające i regenerujące zabiegi SPA mogą przynieść wiele korzyści, zwłaszcza osobom starszym, które przeżywają jesień swojego życia, ale wciąż pozostają otwarte na nowe doświadczenia. Nawet jednodniowy pobyt w SPA sprawi, że seniorzy poczują się lepiej, poprawi się ich samopoczucie i wzrośnie energia do mierzenia się z codziennymi wyzwaniami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Z krótkiej chwili odpoczynku można czerpać długofalowe korzyści, jeśli tylko czas przeznaczony na relaks zostanie odpowiednio wykorzystany. W naszym SPA seniorzy mogą liczyć na kompleksową, profesjonalną opiekę terapeutów, dla których priorytetem jest to, by każdy gość uznał pobyt w Lusowskim Zdroju za niezwykle udany.

SPA dla seniorów jako pomysł na prezent

Wizyta w SPA może okazać się również bardzo dobrym pomysłem na prezent. Voucher SPA dla seniorów to świetna propozycja dla każdego, kto chciałby sprawić swoim bliskim przyjemność i zaserwować im odrobinę luksusu. Dla osób zainteresowanych wykupieniem zaproszeń do naszego SPA przygotowaliśmy dwie opcje:

  • – voucher kwotowy – upoważnia do zabiegów dowolnie wybranych przez samych gości,
  • – voucher na konkretne usługi – osoba obdarowana może skorzystać z rytuałów wskazanych przez opłacającego zaproszenie.

Różne rodzaje voucherów do SPA

Vouchery udostępniamy w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu ich wygląd można dostosować do dowolnej okazji. Oferujemy także możliwość dodania osobistej dedykacji, co nada prezentowi szczególny charakter. Tak przygotowany voucher z pewnością okaże się trafionym upominkiem – eleganckim, podarowanym od serca i wynikającym z troski o daną osobę.

Zaproszenia do SPA dla seniorów można wręczyć w związku z wieloma okazjami, np.:

  • – świętami Bożego Narodzenia czy Wielkanocy,
  • – Dniem Dziadka i Dniem Babci,
  • – urodzinami i imieninami,
  • – rocznicami ślubu.               

Nasza oferta zabiegów SPA dla seniorów jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej zabieg dopasowany do swoich potrzeb. Największą popularnością cieszą się jednak rytuały relaksacyjne z wykorzystaniem kosmetyków naturalnych, a także masaże całego ciała.

Nasze zabiegi dla seniorów

Spośród licznych propozycji zabiegów dla seniorów warto wymienić m.in.:

  • – holistyczny rytuał relaksacyjny ciała oraz twarzy – terapeuta przeprowadza odprężający masaż całego ciała z wykorzystaniem ciepłego olejku oraz odżywczego balsamu z kozim mlekiem,
  • – rytuał borowinowy – borowina posiada cenne właściwości pozwalające redukować dolegliwości o charakterze mięśniowo-kostnym. Zastosowanie tego surowca sprzyja też walce z tkanką tłuszczową oraz wyraźnie poprawia wygląd skóry,
  • – klasyczne masaże pleców, karku, stóp i dłoni – tego typu zabiegi pomagają rozluźnić mięśnie i zlikwidować zmęczenie. Stan głębokiego wyciszenia zostaje osiągnięty zarówno poprzez odprężający masaż, jak i intensywny zapach olejków eterycznych,
  • – seanse w saunie – pobyt w saunie może mieć na celu przygotowanie skóry do zaplanowanych zabiegów, ale może również być traktowany jako osobny zabieg. Seanse pozytywnie wpływają na stan skóry i poprawiają ogólne samopoczucie.
Przesuń do góry