zapisz się online
Menu

Nasze SPA:

Z natury bierzemy, z natury dajemy to, co najlepsze…

czemu doskonale sprzyja lokalizacja Lusowskiego Zdroju – SPA znajdującego się w najbliższej okolicy Poznania, w Wielkopolsce. Taka jest dewiza naszego spa. Malownicza natura okalająca Jezioro Lusowskie, znajdujące się tuż obok Poznania, objęte strefą ciszy to idealne warunki, aby uwolnić się od wielkomiejskiego zgiełku i stresu. Tak więc nasze spa jest dedykowane wszystkim mieszkańcom Poznania i z dumą możemy powiedzieć, że, dzięki swojej infrastrukturze, wysokim standardom i lokalizacji, jest to najlepsze spa w Poznaniu i być może w Wielkopolsce.


Naszym Klientom SPA oferujemy pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało z użyciem naturalnych kosmetyków marki Decleor, Meder i Salco au Naturel, które pomogą odzyskać lepsze samopoczucie i wydobyć naturalne piękno. Nasze spa jest unikatowe w Poznaniu, a także całej Wielkopolsce, gdyż w jednym miejscu znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zrzucić zbędne kilogramy! Skorzystaj z odchudzających i ujędrniających zabiegów spa z użyciem sprzętu Hi-Tec, dietoterapię, poćwicz w naszej sali treningowej (razem z grupą lub indywidualnie), dołącz do zajęć Aqua fitness na naszym basenie a także skorzystaj z porad dietetyka, który nie tylko ułoży dla Ciebie optymalną dietę, lecz będzie Ci towarzyszyć w całym procesie odchudzania. Z tej właśnie przyczyny nasi klienci przyjeżdżają do nas nie tylko z gminy Tarnowo Podgórne, lecz także z Poznania i całej Wielkopolski.


Lusowski Zdrój – najlepsze SPA w Wielkopolsce


To nie wszystko. Nasze spa w wielkopolsce oferuje szeroką gamę zabiegów wykonywanych przez dyplomowanych specjalistów, które są ukierunkowane na walkę z bólem. Wykonujemy terapię manualną narządu ruchu, w tym osteopatię, aby pozbyć się dokuczliwych napięć i bólu. Leczymy stany bólowe pleców, karku, głowy i kończyn spowodowane przeciążeniami lub stresem. Walczymy także z bólem wynikającym z przebytych operacji, lub różnego typu dysfunkcji.
Tylko 20 minut od centrum Poznania znajdziecie Państwo kameralne SPA, w którym odzyskacie pełną harmonię ciała i duszy..


Zapraszamy wszystkich zamieszkujących Poznań oraz klientów z całej Wielkopolski do spędzenia magicznych chwil w naszym obiekcie.

  • Facebook
  • Youtube

Odchudzanie Krio&Karbo !

Kliknij tutaj