Fitness w Tarnowie Podgórnym

Czuj się pięknie i wyglądaj pięknie! Nic nie dodaje energii i nie wyzwala w nas endorfin tak, jak pełen radości trening. W Lusowski Zdrój znajdującym się w Lusowie, w gminie Tarnowo Podgórne wiemy, że każdy trening może dostarczać mnóstwa radości i satysfakcji, dlatego naszym Klientom oferujemy skuteczne, intensywne i dające rewelacyjne efekty zajęcia, takie jak body shape, tabata, trening funkcjonalny czy też zajęcia Aqua fitness na basenie. To jedyne takie miejsce w gminie Tarnowo Podgórne. Jeżeli więc jesteś mieszkańcem Lusowa, Lusówka, Tarnowa Podgórnego lub Przeźmierowa, zapisz się na fitness i ciesz dobrą kondycją oraz wspaniałym samopoczuciem!

Na naszej stronie możesz poznać wszystkie z ww. zajęć. Sam wybierz, który rodzaj aktywności fizycznej, najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Fitness – poznaj naszą szeroką ofertę

Jeżeli nie potrafisz pływać, ale oczekujesz treningu, który poprawi wydolność i kondycję fizyczną organizmu, wybierz aqua fitness. To zajęcia, które rozwijają wytrzymałość mięśni w stanie, gdy wyporność wody w pełni odciąża ciało. Mówią o nas, że prowadzimy najciekawsze zajęcia Aqu Fitness w całej gminie Tarnowo Podgórne. Przejdź dalej i sprawdź aktualny grafik zajęć w naszym SPA!

Jesteś gotowy na ostrą walkę z tkanką tłuszczową? Wybierz shock trening, który da Ci energię, zmobilizuje do walki i pozwoli uzyskać rewelacyjne efekty w modelowaniu sylwetki. Intensywny trening ogólnorozwojowy wzmocni mięśnie i skutecznie zawalczy z niechcianymi kilogramami.

Dzięki body shape, wymodelujesz ciało, poprawisz kondycję organizmu i ogólną wytrzymałość. To idealny program zwłaszcza dla Pań, które chcą zachwycać zgrabną sylwetką. Dla osób, które preferują mniej intensywny wysiłek fizyczny, najlepszą propozycją będzie aerobik na sali. Trening oparty jest na układzie choreograficznym bez przyborów. Umożliwia spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności fizycznej i wzmocnienie układu krążeniowo – oddechowego.
SPA Lusowski Zdrój znajduje się w samym centrum gminy Tarnowo Podgórne i w niedalekiej odległości od Poznania. Tak więc na nasze zajęcia fitness zapraszamy nie tylko mieszkańców Poznania, ale i miejscowości znajdujących się w okolicy Lusowo i Tarnowa Podgórnego, takich jak Kaźmierz, Góra, Napachanie, Przeźmierowo, Lusówko, Dąbrówka, Dąbrowa, Skórzewo, Sady, Swadzim, Zakrzewo, Batorowo, Kiekrz oraz Rokietnica.

REZERWUJ online

Narazie byłam tylko na konsultacji ale pełen profesjonalizm. Pani Maria ma ogromną wiedzę i co jest fajne, nie naciąga na najdroższe zabiegi, ale namawia na to co jest potrzebne. Czuje się w dobrych rekach.

— Mags

Bardzo profesjonalnie, pełna informacja na temat zabiegu. Na pewno powtórzę.

— Dorota

Profesjonalnie, przyjemnie i bezboleśnie wykonany zabieg. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

— Martyna

Czułam się bardzo dobrze podczas zabiegów u p. PAULINY, p. PAULINA JEST PROFESJONALISTĄ. Wszystko robi starannie, dokładnie.

— Violka

Wspaniały masaż wykonany profesjonalnie przez bardzo miłą Panią Natalię. Podczas masażu czułam się swobodnie i bardzo zrelaksowana. Polecam gorąco.

— Sylwia

Relaks w 100% :-) Po wizycie w Lusowskim Zdroju czuję się rewelacyjnie.

— Bidrona

Polecam, miło, profesjonalnie. Efekt odprężenia i uczucia odświeżenia ciała gwarantowany.

— Karolina

Mandarynka, wygodny fotel, wspaniały relaks, delikatne ręce... Pani Mario, wrócę jak najszybciej.

— Justyna

Super profesjonalizm, polecam

— Iwona
20 minut drogi od Poznania
Przesuń do góry