15 października 2018 r. (opinia z FB)

Najlepszy basen dla dzieci w Poznaniu i okolicach. Indywidualne podejście do klienta, lekcje ciekawe i dynamiczne. Duża ilość sprzętu i doświadczenie Pana Wojtka, jak również innych instruktorów sprawiają, że moje roczne dziecko czuje się w Lusowskim Zdroju świetnie. Jednak najważniejszym aspektem w nauczaniu dzieci i niemowląt są warunki higieniczne i sanitarne. Tutaj Lusowski Zdrój bije na głowę inne poznańskie i podpoznańskie baseny. Czysta woda, porządek w hali basenowej, szatniach, recepcji i na przewijakach sprawiają, że rodzic nie musi obawiać się o zdrowie dziecka. Mam duże doświadczenie, jeśli chodzi o inne okoliczne baseny, również te nastawione na klienta masowego i warto pojechać parę kilometrów dalej, by poczuć się komfortowo.

Jakub Kornat

20 maja 2018 r. (opinia z FB)

Moja "niefacebookowa"Mama (czyli Babcia mojej córki) prosiła mnie o wstawienie poniższej opinii:
"Po kilku miesiącach cotygodniowych lekcji pływania dla mojej 4,5 -letniej wnuczki mogę pozwolić sobie na pewne podsumowanie a przede wszystkim na gorące podziękowania dla obu panów prowadzących.
Radość , jaką dzieci objawiają na tych zajęciach oraz niewątpliwy i naprawdę spektakularny postęp w umiejętnościach pływania wszystkich dzieci, zaczynających od zera to dwie najbardziej charakterystyczne cechy tych lekcji.
Zarówno profesjonalizm instruktorów, ich niebywale sympatyczne i ciepłe podejście do dzieci, prawdziwy talent pedagogiczny spowodowały, że dzieciaki w absolutnie bezstresowej atmosferze, niepoganiane i niezmuszane przeszły długą drogę od lękliwego wysiadywania na brzegu basenu ( na pierwszej lekcji) do wesołego baraszkowania "na głębokim" i pełnego radości wykonywania coraz trudniejszych zadań pływackich ( teraz).
Nie jest to tylko moja opinia - podobne zdanie mają wszyscy rodzice, którzy tak jak ja, obserwują te lekcje i dzielą się spostrzeżeniami a właściwie pochwałami wobec prowadzących instruktorów. Niektórzy z rodziców podkreślają znaczące różnice ( na korzyść Lusówka ), jakie dostrzegają, mając doświadczenie z innymi basenami. Podobnie wysoką opinię o poziomie zajęć mają rodzice, którzy np. w ramach odrabiania korzystają z możliwości popływania z dzieckiem (np. mój syn ) - zwracają uwagę nie tylko
na coraz to nowe umiejętności zdobyte w tak krótkim okresie, ale także na brak lęku w wodzie oraz żywiołową radość, jaką dzieciakom sprawia przebywanie w tym basenie. Dzieci chętnie pokazują nowe umiejętności, w dodatku przekonująco powtarzają uwagi dotyczące techniki pływania, przekazywane przez obu panów instruktorów.
Swiadczy to zarówno o naprawdę dużym ich autorytecie u dzieci oraz o wyjątkowych zdolnościach pedagogicznych, bo potrafią okiełznać nawet najbardziej rozbrykane towarzystwo.
To wszystko, w połączeniu z wyjątkową miłymi i o anielskiej cierpliwości, zawsze uśmiechniętymi paniami z recepcji sprawia, że pobyt u Państwa ( i dzieci, i ich opiekunów) jest zawsze przyjemnością!

Dziękuję serdecznie!

Katarzyna Staniszewska"

26 kwietnia 2018 r.

Szanowni Państwo.

Na Państwa ręce chciałabym złożyć ogromne podziękowania za wspaniałe i niezwykle efektywne zajęcia pływania, na które uczęszcza mój syn Tomek (10 lat). W bardzo krótkim czasie Tomek nie tylko oswoił się z wodą, ale bardzo szybko zaczął dobrze pływać, czego efekty mogliśmy podziwiać podczas wakacji. Szczególne podziękowania składam cierpliwym i wspaniałym Nauczycielom - Panu Wojtkowi i Panu Pawłowi, którzy sprawiają, że zajęcia odbywają się w  bardzo sympatycznej atmosferze, a dzieci czują, że są drużyną, a nie konkurencją dla siebie.

Chciałam też podziękować Paniom pracującym w Recepcji - są to niezwykle zaangażowane osoby, z którymi współpraca to przyjemność.

Gratuluję Państwu - Właścicielom takiego Zespołu.

Będę wdzięczna za przekazanie tych podziękowań  Pracownikom.

Z poważaniem

Agnieszka Schuetz

23 stycznia 2018 r.

Zajęcia na basenie to dla Bolka wyzwanie. Będzie płynął wzdłuż basenu, może w poprzek. Nurkowanie to frajda niesamowita. Pomimo, iż nie chodzi to tam potrafi 100 razy nurkować. Ja widząc co potrafi zrobić, po prostu nie wierzę. Przecieram oczy ze zdumienia. Instruktorzy na basenie w Lusowie potrafią zdziałać cuda. Bolek nigdy nie czuje się zmęczony. Wszyscy pracownicy na basenie w Lusowie są zawsze uśmiechnięci i dobrze przygotowani. Właściciele: pani Jadwiga i pan Ryszard mają dobry wpływ na atmosferę, która na basenie panuje.Oczywiście pan Wojtek, który jest koordynatorem basenu im w tym pomaga.Dziś byłam z synem drugi raz w tym tygodniu, pojedziemy jeszcze w piątek. Jeździmy tu od pięciu lat. Mieliśmy szczęście, że tu trafiliśmy. Oczywiście cały czas mam podgląd, co robi syn wyświetlony na monitorze. W tym czasie mogę spokojnie zjeść ciastko i wypić kawę oraz skorzystać z darmowego inernetu.

Jolanta Kacprzak-Celka

Odpowiedź: Pani Jolanto, jak wielka dawka miłych słów! 😉 Dziękujemy, przyjemność po naszej stronie!

13 października 2017 r.

Najlepszy dzień tygodnia - piątek! Tak mówi nasz syn odkąd zaczął uczęszczać na lekcje pływania do Pana Wojtka w Lusowskim Zdroju.

Dzięki lekcjom pływania nasze dziecko przestało bać się wody, z radością opowiada o nowych umiejętnościach i próbach samodzielnego pływania.

Polecamy lekcje u Pana Wojciecha Melcera. To czysta radość i bezcenna nauka dla każdego dziecka na każdym etapie doskonalenia pływania.

Pozdrawiam
Olga Elantkowska

22 kwietnia 2016 r.

Witam,
Pragnę wyrazić kilka ciepłych słów na temat basenu w Centrum Nauki Pływania LUSEK w Lusowie.
Kameralny budynek , pływalnia sprawiają , że nasze dzieci czują się bezpiecznie i wyjątkowo. Standard pomieszczeń, wody są na wysokim poziomie. Instruktorzy kompetentni i zawsze uśmiechnięci. Okres nauki wieńczy opinia instruktora , która informuje rodzica o faktycznych i opanowanych umiejętnościach nauki pływania każdego dziecka. Ważna i cenna informacja dla rodzica nie spotykana w ofercie innych placówek świadczących usługi tego typu. Dyrekcja i obsługa miła , życzliwa i otwarta na wszelką współpracę i sugestie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Z poważaniem.

Maria Kozicka-Cholewa
dyrektor przedszkola
Dwujęzyczne Prywatne Przedszkole Akademia Przedszkolaka
w Skórzewie.

24 lutego 2016 r.

Odpowiedź: Dziękuję Asiu za opinię. Cieszymy się, że już tyle potrafisz. Instruktorzy na pewno zaproponują Tobie trudniejsze zadania. Do zobaczenia na basenie. Wojciech Melcer

Przygodę z Luskiem rozpoczęliśmy w maju 2012 roku. Od tego czasu nasze dzieci ucza się pływać a jednocześnie świetnie się bawią. Dzięki fantasycznym instruktorom uwielbiaja wodę a pływanie to jedna z najlepszych form spędzania wolnego czasu. Mieliśmy dotychczas możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych i indywidualnych. Oba prowadzone są na najwyższym poziomie. Instruktorzy zwracaja uwage na poprawną technikę, indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Na pochwałę zasługuje wprowadzony podział na grupy zaawansowania, do którego przydział odbywa się na podstawie oceny instruktorów. Zaletą jest brak konieczności stania w kolejce przed zajęciami (my zawsze wpadamy na ostatnią chwilę:)) i możliwość odrabiania zajęć (niestety czasamio chorujemy). Dzieciaki uwielbiają piernikowe spotkania z Mikołajem, piknik rodzinny. Propozycje: wprowadzenie za rok zajęcia powyżej poziomu STYL PLUS 🙂 i zajęć z pływania synchronicznego-  to było i szkoda, że się skończyło.. 

mama Kasi i Piotra

Odpowiedź: Weźmiemy pod uwagę Pani propozycje podczas planowania kolejnego roku szkolnego. Dziękuje za opinię i sugestie. Wojciech Melcer

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć Oswajania z wodą w Lusowskim Zdroju. Nasza córka Lenka - choć początki nie były łatwe - szybko przekonała się do wody oraz instruktorów. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej, miłej atmosferze. Instruktorzy wykorzystują różne techniki, wyposażenie, przez co każde zajęcia są inne, ciekawsze. Zdecydowanie nie można się na nich nudzić, a nawet i sami rodzice potrafią się pozytywnie zmęczyć. Mimo, iż są to zajęcia grupowe, cenimy indywidualne podejście do każdego dziecka. Instruktorzy zwracają uwagę na umiejętności czy lęki dzieciaków, tak by każde mogło osiągać postępy.

Rodzice Lenki 😉

To niewiarygodne ale to już ponad trzy lata minęły od momentu kiedy nasz syn, mający wówczas niewiele ponad sześć miesięcy, po raz pierwszy uczestniczył, wsparty czułą opieką swojej mamy w zajęciach oswajania z wodą w Lusowskim Zdroju. Ten okres to nie tylko wiele godzin spędzonych na basenie pod profesjonalną opieką instruktorów ale przede wszystkim ciepłe wspomnienia uwieńczone wieloma zdjęciami z sesji fotograficznych. Każdy kolejny okres uczestnictwa w zajęciach potwierdzany był, ku szczerej uciesze kursanta, stosownym dyplomem. Nie można zapomnieć o różnego rodzaju domowych ciasteczkach czy babeczkach, które można kupić w recepcji, a które ku zmartwieniu opiekuńczych rodziców zdecydowanie wygrywały z bardziej konkretnymi posiłkami. Mateusz ma już prawie cztery lata, za chwilę rozpocznie kurs nauki pływania w Lusowskim Zdroju a my jego rodzice patrząc wstecz możemy jednoznacznie stwierdzić, że zajęcia na basenie (nie tylko z instruktorem ale i samodzielne, które również wielokroć wykupowaliśmy) dały naszemu synowi nie tylko wiele radości ale i rozwinęły go społecznie i fizycznie. 

Rodzice Mateusza

Witam serdecznie,

Będąc mamą dwójki dzieci kształcących swoje umiejętności podczas lekcji indywidulanych chciałabym serdecznie Państwu podziękować za efektywną naukę i mile spędzany przez dzieci czas na zajęciach w Lusowskim Zdroju.

Jedyną sugestią, jaką miałabym ze swojej strony po obserwacji szczególnie starszego dziecka (prawie 8-letniego) byłoby większe zwrócenie uwagi trenera na technikę i dbałość także o ten aspekt. Reszta super! Dzieci bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia.

Mama Malwiny i Marcela

Odpowiedź: Dziękujemy za opinię i sugestie, już nad nimi pracujemy. Wojciech Melcer

Serdecznie polecam zajęcia dla niemowląt OSWAJANIE Z WODĄ prowadzone w obiekcie Lusowski Zdrój. Uczęszczamy z synkiem od dnia, kiedy ukończył 3 miesiące i widać, po ponad dwóch miesiącach, jak bardzo się rozwija, że zajęcia sprawiają mu frajdę oraz jak uczy się nawiązywać relacje z innymi dziećmi. Mała grupa, doskonałe warunki, jeżeli chodzi o temperaturę wody i powietrza, dostosowane do maluchów oraz profesjonalni instruktorzy to duży atut tych zajęć. Na pewno będziemy dłużej z nich korzystać 🙂

Katarzyna, mama Aleksandra

Mój syn, zanim poszedł na lekcje nauki pływania do Lusowa, bał się położyć na plecach na wodzie, nie mówiąc już o zanurzeniu głowy. Z basenem kojarzyła mu się jedynie zabawa ze mną. Po kilku lekcjach z Państwa Instruktorami, wspomniany strach zniknął i Bartek chętnie przychodzi na basen, na naukę pływania. Polecam zajęcia nauki pływania w Lusowie.

Tata Bartka

W Centrum Nauki Pływania Lusek mój synek Borys uczestniczy od ok.3 lat, z uczestnictwa w Centrum jestem bardzo zadowolony, widzę duże  postępy w pływaniu , on sam z przyjemnością uczestniczy w zajęciach, atmosfera świetna, gratuluję i dziękuję instruktorom, którzy swoja prace wykonują z pełnym zapałem i zaangażowaniem. Zapraszam do CNP Lusek.

Tata Borysa

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kursu nauki pływania w którym uczestniczy nasz 6 letni syn, kadra która prowadzi zajęcia jest wykwalifikowana. Na basenie jest miła, przyjazna atmosfera, instruktorzy mają bardzo dobry kontakt z dziecmi. Na basenie bawia się, pluskają, skaczą a ćwiczenia które wykonują są różnorodne i dostosowane do wieku, Gorąco polecam Centrum Nauki Pływania LUSEK.

mama Bartka  (innego Bartka :))

14 lutego 2017 r.

Od ponad 5 miesięcy uczęszczamy z synkiem na idndywidualne zajęcia z nauki pływania. Zarówno my z mężem jak i nasza pociecha jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć, które prowadzi Pan Wojtek. Widzimy duże efekty. Kuba z miłą chęcią chodzi na nauką pływania, a po zajęciach wychodzi zawsze z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim basen Lusowski Zdrój. Pełen profesonalizm jeśli chodzi o personel.
 
Mama Kuby.
28 lutego 2017 r.

Syn już ponad rok przychodzi uczyć się pływać na basenie w Lusowie. Na początku bał się wody, lecz w tej chwili potrafi sam pływać na plecach jak i na brzuchu. Swoje umiejętności musi jeszcze doskonalić ale cieszę się, że nie boi się wody. Można powiedzieć, że ją uwielbia. Polecam wszystkim lekcje nauki pływania na basenie w Lusowie. Jest tu miło, przyjemnie i widać efekty.

Tata Antka

21 kwietnia 2017 r.

Z zajęć na basenie w Lusowskim Zdroju jesteśmy bardzo zadowoleni!

Jest to miejsce kameralnie, gdzie wszystkie nasze dzieci czują się swobodnie, ale jednocześnie bezpiecznie. Wszystkie nasze pociechy zrobiły ogromny postęp i kochają zajęcia na basenie!

Team Tenisówka 🙂

(Przedszkole Tenisówka z Lusówka - przyp. red.)

 

20 minut drogi od Poznania
Przesuń do góry