Zapisy online

Jak działamy

Lusowski Zdrój SPA BY NATURE to ośrodek spa z basenem, specjalizujący się w profesjonalnej dietetyce połączonej z modelowaniem sylwetki oraz specjalnymi ćwiczeniami, czyli w zdrowym odchudzaniu! My nie tylko odchudzamy, my zarażamy zdrowym stylem życia. Nasza filozofia działania to opieka, kompleksowość, edukacja i trwałość efektów a nasze odchudzanie to ODCHUDZANIE Z HAPPY ENDEM !

Dla kogo zdrowe odchudzanie

Nasz program zdrowego odchudzania jest skierowany do osób, które borykają się z problemem nadwagi i otyłości, chorobami dieto-zależnymi oraz do osób, które chcą poprawić stan swojego zdrowia i jakość życia..

Dlaczego jesteśmy skuteczni

Ponieważ jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają mechanizmy nadwagi i otyłości i wiedzą jak z nimi walczyć. Nie zależy nam na szybkim efekcie powodującym niedobory odżywcze i efekt jojo.  Nasze odchudzanie to odchudzanie z happy end’em!

 Zespół terapeutyczny

Program zdrowego odchudzania jest realizowany przez zespół terapeutyczny współpracujących specjalistów różnych dziedzin – dietetyka, kosmetologa, fizjoterapeutę oraz trenera personalnego. Dzięki połączeniu doświadczenia i wiedzy tylu ekspertów mamy pewność trafnej diagnozy, a proces odchudzania pod okiem tylu specjalistów będzie przebiegał bezpiecznie i skutecznie.

Dieta

nie musi być męczarnią. To przede wszystkim świadomość odżywiania oraz dopasowanie programu żywieniowego do indywidualnych potrzeb organizmu.

Modelowanie sylwetki

Zabiegi modelujące sylwetkę to m.in. masaże wyszczuplająco – modelujące, niezwykle skuteczna kriolipoliza w powiązaniu z karboksyterapią, fale radiowe oraz kawitacja ultradźwiękowa. Pozwalają one na wysmuklenie obszarów najbardziej newralgicznych i opornych na wpływ diety i ćwiczeń. Programy zabiegowe są nastawione na redukcję nieestetycznego cellulitu i rozstępów, przywracają ujędrnienie i uelastycznienie skóry, która podczas procesu odchudzania staje się mniej sprężysta.

Aktywność fizyczna

Podstawą zdrowego odchudzania i zdrowego stylu życia jest ruch. Aktywność fizyczna powinna być dopasowana do możliwości osoby ćwiczącej. Z tego względu prowadzimy treningi indywidualne i grupowe na sali, w basenie oraz treningi outdoorowe. Opracowane przez nas programy treningowe obejmują również naukę ćwiczeń wykonywanych przez Pacjenta w domu.

Sprawdź także
Przesuń do góry