Zapisy online

Masaż gorącymi stemplami (Pantai Luar Massage)

279 zł

Pantai Luar Massage jest indonezyjskim masażem owocowo- ziołowym, wykonywanym przy pomocy gorących stempli, wypełnionych mieszanką ziół, ryżu, przypraw i owoców.

Mieszanki ziół mają szczególne znaczenie terapeutyczne- to od nich zależy cały efekt leczniczy. Do zabiegu najczęściej wykorzystujemy cynamon goździki oraz kawę. W mieszankach można odnaleźć też zioła antydepresyjne i uspakajające takie jak lawenda czy jaśmin.

Wszystkie składniki stempli którymi jest masowany pacjent podgrzewane są na parze, dzięki wysokiej temperaturze substancje aktywne uwalniają się i rozpoczyna się ich aromaterapeutyczne działanie. W miarę gdy stają się one coraz chłodniejsze, rośnie intensywność masażu, dzięki czemu w rozgrzaną skórę lepiej wchłaniane są substancje czynne, zawarte w roślinach.

Dzięki ich właściwościom zostaje przywrócona harmonia organizmu- poprawia się krążenie krwi i limfy, detoksykuje (oczyszcza) cały organizm, zmniejsza napięcie psychiczne, przyśpiesza przemianę materii a także rozluźnia mięśnie. Ponadto skóra, po zabiegu odzyskuje jędrność i zdrowy koloryt.

Masaż zalecany jest każdej osobie, której dokucza ból mięśni, osobom przemęczonym, zestresowanym, walczącym z stanami depresyjnymi czy nerwicami. Wszystkim, którzy pracują w pozycji siedzącej. Masaż stemplami wzmaga procesy detoksykacji oraz przemianę materii dlatego wskazany jest osobom w trakcie oczyszczania organizmu czy żyjących w zanieczyszczonym środowisku.

Sprawdź także
20 minut drogi od Poznania
Przesuń do góry