zapisz się online
Menu

Zdrowe odchudzanie:

Mieszkasz w gminie Tarnowo Podgórne lub Poznaniu i chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów łatwo, przyjemnie a przede wszystkim skutecznie? Odchudzaj się mądrze! Nasze spa koło Poznania oferuje zabiegi odchudzające, dzięki którym nie tylko Twoja waga spadnie, ale przede wszystkim poczujesz się i będziesz wyglądać lepiej.


Zdrowe odchudzanie to program, który jest skierowany do mieszkańców Poznania potrzebujących pomocy w zakresie utraty wagi, czyli popularnego odchudzania. Do tych, którzy już od wielu lat zmagają się z problemem otyłości i sami nie mogą sobie z nim poradzić. Jeżeli nadwaga jest Twoim problemem, chcesz poprawić swoją jakość życia i samopoczucie, zdrowe odchudzanie razem z Lusowski Zdrój będzie Twoją najlepszą decyzją.


Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? Ponieważ naszym największym atutem jest skuteczność. Na Twoje wyniki i końcowy rezultat pracują specjaliści, którzy dobrze znają mechanizmy i zależności nadwagi oraz wiedzą, jak skutecznie z nimi walczyć. Co ważne, poprowadzimy Twój proces odchudzania tak, aby nie wystąpił niepożądany efekt jojo. Poza tym jesteśmy blisko Ciebie – tuż koło Poznania.


Jednym ze sposobów naszej walki z nadwagą jest GenoDIETA, czyli program żywieniowy, który oparty jest na wiedzy zapisanej w DNA – jesteśmy jednym z niewielu ośrodków spa w Poznaniu i jedynym w Tarnowie Podgórnym oferujących ten typ usługi. GenoDIETA jest skuteczna, ponieważ pozwala stworzyć indywidualny, całkowicie dopasowany plan żywieniowy, który bazuje na informacjach zapisanych w naszym kodzie genetycznym, a także analizie wzajemnego oddziaływania genów. Unikalny kod i relacje genów, pozwalają na ułożenie unikalnego programu żywieniowego. Przygotowaliśmy różne pakiety GenoDIET. Wybierz ten, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.


W ramach dietetyki, mamy dla Ciebie ofertę obejmującą edukację żywieniową, żywienie podczas uprawiania sportu, pomoc w szybkim powrocie do właściwej wagi po porodzie, czy też dieto terapię w różnych jednostkach chorobowych. To unikatowa oferta w skali całego Poznania i okolic.

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której przeprowadzimy wywiad żywieniowo – zdrowotny, a na podstawie otrzymanych informacji, dietetyk zaproponuje wstępne zalecenia żywieniowe.

Lusowski Zdrój SPA BY NATURE to nie tylko miejsce, w którym odzyskasz równowagę ciała i umysłu, ale również poczujesz się zdrowo i pięknie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic.

  • Facebook
  • Youtube

Odchudzanie Krio&Karbo !

Kliknij tutaj